Prekių pristatymas

Jūsų užsakymą mes pristatysime Jūsų pasirinktu būdu:

Lietuvoje

Užsakymo pristatymas į paštomatą. Užsakymą išsiučiame į DPD Pickup atsiėmimo vietas Lietuvoje. Pristatymo terminas 3 – 5 d.d. nuo užsakymo išsiuntimo dienos.

Užsakymo pristatymas iki namų durų. Užsakymą pristatome naudojantis DPD kurjeriu. Pristatymo terminas 3 – 5 d.d. nuo užsakymo išsiuntimo dienos.

Užsienyje

Užsakymas siunčiame Lietuvos paštu, registruota pirmenybine siunta. Pristatymo sąlygos priklauso nuo pasirinktos šalies ir Lietuvos pašto galimybių. Užsakymai siunčiamti tik į Europos Sąjungos šalis. Dėl siuntimo į trečiąsias Malis prašome susisiekti čia.

Pristatymo informacija

Kai užsakymas bus paruoštas ir išsiųstas, Jūs gausite elektroniniu paštu patvirtinantį pranešima su siuntimo informacija. Jei nutiktų taip, kad negaunate patvirtinimi pranešimo ar siuntos per 4 d.d., prašome susisiekti el. paštu pagalba@eteria.lt, arba pagalbos telefonu +370 673 30 283.

Jei pasirinkote siuntą atsiimti paštomate arba Lietuvos pašto skyriuje, siuntą privalote astiimti per nustatytą (sekite informaciją telefone ir elektroniniame pašte) terminą, kitu atveju siunta gali būti grąžinta pardavėjui.

Pasirinkus užsakymo pristatymą kurjeriu iki namų durų, kurjeris prieš atvykstant susisieks telefonu ir pristatymo laiku turėtumėte būti pristatymo vietoje ir primiimti siuntą.

Pistatymo kainos

Lietuvoje

DPD paštomatu: 1,80 € su pvm
DPD kurjeris: 4,00 € su pvm
Nemokamas pristatymas – perkant už 49,00 € ir daugiau DPD paštomatu pristatysime nemokamai!

Užsienyje

Lietuvos pašto paslaugomis: 8,00 € su pvm

Siuntos kokybė

Jei pastebėjote, kad atsiimant siuntą iš paštomato, Lietuvos pašto ar priimant siuntą iš kurjerio yra kokybės pažeidimų ( ženklus siuntimo pakuotės pažeidimas, produktų pažeidimas, dūžis) ar siuntos turinys neatitinka užsakymo, ne vėliau kaip per 24 val, nuo siuntos atsiėmimo informuokite mus el.paštu pagalba@eteria.lt ir mes nedelsiant išspręsime problemą.

Atsiskaitymas

Perkant www.eteria.lt elektroninėje parduotuvėje, galima apmokėti už prekes jums patogiu būdu Paysera arba bankiniu pavedimu.

Norint panaudoti nuolaidos kodą, perkant prekes,paskutiniame žingsnyje, specialiame langelyje, kuris pažymėtas „nuolaidos kodas“ įrašykite Jums suteikti nuolaidos kodą ir sistema automatiškai jį pritaikys.