Prekių grąžinimas

KOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jei norite pakeisti prekę, dėl kurios persigalvojote ar ji neatitiko norimų lūkesčių, tai galite padaryti tuo atveju, jei prekės pakuotė nepažeista, produktas nenaudotas, nesugadintas ir neatidarytas, turi visus autentiškus ir neatplėštus ženklinimo lipdukus ir yra nepraradęs prekinės išvaizdos per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės gavimo dienos.

Dovanų kortelės nėra grąžinami ar keičiami.

Jei norite grąžinti ar pekeisti kokybišką prekę, susisiekite su pagalba@eteria.lt ir Jums bus atsiųsta speciali gražinimo formą, kurią užpildę galėsite pakeisti arba atsiimti sumokėtus pinigus už prekes.

Užpildžius formą ir gavus patvirtinimą, prekes, kurias norite grąžinti ar pakeisti siųskite žemiau nurodytu adresu. Ant pakuotės būtina pažymėti užsakymo numerį, kuris yra nurodytas pirkimo dokumente.

Svarbu. Įsitikinkite, kad grąžinimo siuntą paruošėte tinkamai ir grąžinami ar keičiami produktai bus apsaugoti nuo dūžio, išsiliejimo ar kitų galimų pažeidimų transportavimo metu.

Grąžinimo būdai: Lietuvos paštas registruotų būdu arba kurjerio paslaugomis.
Grąžinimo adresas: Smolensko g.31-25, LT-03201, Vilnius. Kontaktinis telefono numeris +370 673 30 283

Kokybiškų prekių grąžinimo kaštus kompensuoja pirkėjas.

 

NEKOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jei norite pakeisti ar grąžinti nekokybšką ar užsakymo turinio neatitinkančią prekę (prekes) tai galite padaryti per 14 (keturiolika) d.d. nuo prekių pristatymo dienos. Informuodama (-as) pardavėja šiuo el. paštu pagalba@eteria.lt pridedant nekokybiškas prekes ir/ar siuntinio nuotraukas ar video, informaciją apie iškilusią problemą.

Jums bus atsiųsta speciali gražinimo formą, kurią užpildę galėsite pakeisti arba atsiimti sumokėtus pinigus už prekes.