Pirkimo ir pristatymo sąlygos

Kaip atsiskaityti už pirkinius?

Atsiskaityti galima tiesiogiai per Paysera arba banko pavedimu.

Kaip panaudoti nuolaidos kuponą?

Perkant prekes, specialiame langelyje būtina įrašyti nuolaidos kodą.

Ar pristatote prekes į užsienį?

Taip, tačiau taikomas papildomas pristatymo mokestis, kuris priklauso nuo šalies, į kurią pristatoma.

Ar galima prekę grąžinti, jei prekė nepatiko?

Ne, eteriniai aliejai priklauso prekių kategorijai, kurios nėra grąžinamos.

Kokios nemokamo siuntimo sąlygos?

Šiuo metu nemokamai siunčiame Lietuvos teritorijoje užsisakius prekių už didesnę nei 100 Eur sumą.

Kiek kainuoja prekių siuntimas?

Lietuvos teritorijoje siuntas pristatome į OMNIVA paštomatus pagal jų taikomus įkainius. Pristatymo kainos: OMNIVA paštomatu – 2,5 eur. Siuntas virš 100 Eur pristatome nemokamai.

Per kiek laiko išsiunčiate prekes po užsakymo?

Gavę apmokėjimą, prekes išsiunčiame per 1-3 darbo dienas.

Produktai ir sauga

Kas yra eterinis aliejus?

Tai augalinės kilmės, biologiškai aktyvi, laki, aromatinė medžiaga išgauta iš augalo dalies (žiedų, lapų, vaisių, šaknų, stiebų, sėklų, dervų, medžio) distliavimo būdu.

Kaip tinkamai naudoti eterinį aliejų?

Aromaterapija tai mokslas apimantis platų paveikos spektrą mūsų atžvilgiu: tiek fizine, protine ir emocine prasme. Aromaterapija gali būti naudojama estetiniu, psichologiniu ir klinikiniu tikslu, priklausomai nuo to, ką norima pasiekti šiuo kvapų mokslu, todėl kiekvienu atveju eterinius aliejus reikia naudoti saugiai ir atsakingai:

Skiesti su emulgatoriumi: baziniu aliejumi (migdolų, jojoba, makadamijos ar kt.), negyvaja jūros druska, kremu, geliu, medumi, pienu ir t.t.

Netepti gryno eterinio aliejaus ant odos, nes tai gali suerzinti odą bei iššaukti alergijas ar kitus nemalonius odos pojūčius.

Inhaliacijų metu, neviršyti tiekėjo rekomenduojamo eterinio aliejaus kiekio. Atsižvelgti į įrenginio kurį naudojate (garintuvai/nebulizatoriai) gamintojo rekomendacijas dėl rekomenduojamo eterinio aliejaus kiekio siekiant įkvepinti erdvę (dažniausiai rekomendacinis kiekis 1-3 lašai).

Eteriniai aliejai netirpsta vandenyje nes tai yra laki, lipofilinė substancija, todėl norint juos naudoti vonioje, rekomenduojama skiesti su emulgatoriumi (pienu, negyvaja jūros druska ar medumi) ir atsižvelgti ypatingai į amžiaus grupę pasirenkant eterinių aliejų kiekį. Suaugusiams rekomenduojama 2%, vaikams 0,5 -1%.

Eterinis aliejus sutirštėjo arba baigėsi ant buteliuko nurodytas galiojimo laikas. Ar jį galima toliau naudoti, ar jis sugedo?

Eterinių aliejų, kurių galiojimas pasibaigė arba dėl netinkamų laikymo sąlygų (laikymas ant tiesioginių saulės spindulių, per aukštoje temperatūroje) oksidavosi nerekomenduojame naudoti jų toliau dėl saugumo reikalavimų. Oksidavęsis ar sugedęs eterinis aliejus pakeičia ne tik spalvą, kvapą ir tekstūrą (tampa lipnūs, tarsi klijai, sutirštėja), bet ir keičiasi jo cheminė kompozicija dėl kurios galimi neigiami pasireiškimai, ypatingai tuomet jei aliejus naudojamas ant odos. Tokiu atveju galimi odos sudirginimai ar pasireiškianti alergija.

Iš kur gaunamas „Essentials by JO“ parduodamas eterinis aliejus?

Bendradarbiaujame su prekės ženklais, kurie užtikrina tik sertifikuotus, aukštos kokybės, patikrintus ekspertų eterinius aliejus. Daugelis jų atkeliauja iš nedidelių, šeimos ūkių, kurie užtikrina nišinių botaninių substancijų kokybės kategoriją. Ūkiai įsikūrę visame pasaulyje, daugelis jų iš Europos: Prancūzijoje, Italijos, Kroatijos, Bulgarijos tačiau taip pat bendradarbiaujame tiesiogiai su ūkiais, kurie įsikūrę Jungtinėje Karalystėje, Amerikoje bei Indijoje.

Ar galima naudoti eterinius aliejus nėštumo ir (ar) žindymo metu?

Dažniausiai galima, tačiau dėl kiekvieno produkto būtina konsultuotis su produkto pardavėjais – ekspertais. Todėl ypatingai svarbu iš ko įsigijate eterinį aliejų.

Ar galima naudoti eterinius aliejus jei namuose yra naminių gyvūnų?

Nėra įrodymų, jog aromaterapija kenkia šunims, tačiau dėl dozuočių būtina konsultuotis su produkto pardavėjais – ekspertais. Tuo tarpu plačiai žinoma, jog eteriniai aliejai netinkami katėms, nes jų kepenys neturi skaidančio fermento. Eteriniai aliejai taip pat netinkami graužikams, žuvytėms, mažiems ropliams.

Kaip taisyklingai garinti eterinius aliejus?

Geriausiam rezultatui išgauti rekomenduojama eterinius aliejus garinti specialiais garintuvais, kurie kaista tik iki saugios temperatūros ir taip išskleidžia optimaliausią kiekį garų.

Ar galima eterinius aliejus tepti tiesiogiai ant odos?

Griežtai draudžiama dėl galimų nudegimų.

Lietuvoje eterinių aliejų pasirinkimas – didelies. Kodėl turėčiau riktis „Essentials by JO“ produkciją?

Mūsų eterinių aliejų kokybę užtikrina ne tik artimi ir ilgalaikiai ryšiai su nišiniais šeimos ūkiais iš viso pasaulio, kurie su dideliu atsakingumu ir meile distiliuoja kiekvieną augalą, tačiau kiekvienas eterinis aliejus yra sertifikuotas ir patikrintas ekspretų. Vienas iš ekspertų – klinikinės aromaterapijos tarptautinį diplomą turinti -Jorūnė Gaučaitė.