Apie

Remiantis mokslo žiniomis ir holistiniu požiūriu į gyvenimą, kuriame išskirtinius produktus harmoningai kasdienybei, kai sveikata pasitinka grožį ir kai laimę lydi vidinė ramybė.

Mūsų produktus rasite čia, tačiau pirmiausia kviečiame susipažinti su Eteria filosofija.

Visi Eteria produktai kuriami iš natūralių medžiagų, kurios dera tarpusavyje, išskirdamos unikalią energiją. Tam pasitelkiamos ir profesionalios aromaterapeutų komandos žinios, ir holistiniam pasauliui būdingas pasaulio pajutimas, kuris ateina iš gamtos ir meilės visatai. Todėl kiekvieno produkto aprašyme rasite istoriją apie ritualą, kaip produktas atsirado ir kaip jis pakeis Jūsų kasdienybę.

Eteria draugauja tik su unikaliais, mažais, sertifikuotais ūkiais nuo Šiaurės Amerikos platumų iki Vidurio Azijos oazių per Europos kalnus. Natūraliu būdu distiliuoti eteriniai aliejai, kurių kiekis ribojamas vardan išskirtinumo, leis Jums patirti iki šiol neatrastas būsenas. Mes tikime savo pasirinktu keliu, kuriuo kviečiame žengti ir Jus. Tam naudojamas aromaterapijos mokslas.

„Aromaterapija – tai stebuklingas mokslas, kuris gali suteikti pasitikėjimo savimi, tonizuoti ir stimuliuoti, pagerinant koncentraciją ir atmintį, o kai reikia nuraminti ir atpalaiduoti, užtikrinti ramų miegą ir sumažinti nervinę įtampą. Taip pat tai natūralus būdas pagerinti emocinę sveikatą, atrasti vidinę harmoniją ir patirti geras emocijas po sunkios dienos“, – sako profesionali aromaterapeutė, Tradicinės žolių medicinos ir aromaterapijos instituto (Institute of traditional herbal medicine and aromatherapy) ekspertė, Eteria įkūrėja Jorūnė Gaučaitė.

Iš skirtingų žemynų atvežti eteriniai aliejai, taip pat su dideliu kruopštumu sukurtos sinergijos, aromaterapinės dulksnos, negyvosios jūros druskos šveitikliai, masažo aliejai ir natūralaus vaško žvakės leis pasinerti į aromaterapijos gylius ir malonume pajausti kvapų terapinį poveikį.

Išbandykite ir dalinkitės patyrimais.

Ačiū, kad esate čia.
Eteria.

Kontaktai

el. paštu: info@eteria.lt

mob. tel.:+370 690 54794

www.eteria.lt